• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09139321409
سنگ مرمریت در مازندران

در این بخش قصد داریم به بررسی سنگ مرمریت در مازندران بپردازیم. این شهر به عنوان یکی از استان‌های شمالی ایران خود از شهرستان‌های کوچک متعددی تشکیل گردیده که در این بین می‌توان به شهرهای ساری ، بابل، نوشهر ،آمل و .... اشاره کرد. در این سال‌ها رشد ساخت و ساز در این استان از آمار خوبی برخوردار بوده  و به موازات آن تقاضا برای خریدو فروش مصالح ساختمانی به نسبت از تقاضای بالایی برخوردار گردیده است. سنگ‌های ساختمانی به یکی از متریال‌های پرکاربرد در این شهر می‌باشند و عمدتا آن‌ها از طریق انبارها و سنگفروشی در مازندران مورد تهیه قرار می‌گیرد. 

همانطور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره کردیم،سنگ‌های ساختمانی از تنوع بالایی برخوردار می‌باشند که در این بین می‌توان به مرمریت ، تراورتن و .... اشاره کرد و  ما در این بخش تنها به بررسی سنگ مرمریت می‌پردازیم. مرمریت با توجه به خصوصیات ذاتی که دارد تنها قابلیت استفاده در نمای داخلی ساختمان را داشته و توصیه می‌گردد که از استفاده آن در نمای بیرون و با توجه به شرایط آب وهوایی مازندران، اکیدا خود داری گردد. از نظر تنوع رنگ نیز می‌توان به زمینه‌های رنگ کرم ، مشکی ، سفید ، قرمز ، زیتونی و .... اشاره کرد که هر کدام دارای معادن متعددی می‌باشند.

سنگ‌های مرمریت در ابعاد پلاک ، پله ، فرشی و کابینت مورد فرآوری قرار می‌گیرند و به نسبت مرمریت در مازندران از نظر تمامی ابعاد قابلیت استفاده را دارا می‌باشد.قیمت مرمریت در مازندران به عوامل متعددی بستگی دارد که در این بین می‌توان به رنگ ، ابعاد ، نوع معادن ، کیفیت فرآوری و سایر عوامل اشاره کرد. این مجموعه به صورت تخصصی در شهرک صنعتی شمس آباد تهران به فرآوری تخصصی مرمریت هرسین می‌پردازد و شما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید.

ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09139321409