• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09139321409
سنگ مرمریت در زنجان

شهر زنجان به عنوان یکی از کلان شهرهای حاشیه شمال غربی ایران می‌باشد که با توجه به نزدیکی ان به کشورهای همسایه و موقعیت آب و هوایی به عنوان یکی از شهرهای صنعتی و توریستی ایران به شمار می‌آید. در این بخش قصد داریم به بررسی سنگ مرمریت در زنجان بپردازیم. 

همانطور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره کردیم از مرمریت در نمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و با توجه به تنوع رنگ مرمریت موجب شده تا هر نوع سلیقه ای را تحت پوشش قرار دهد و به همین دلیل طراحان و معماران از این نوع سنگ به عنوان متریال اصلی جهت استفاده در طراحی دیزاین داخلی ساختمان استفاده می‌کنند. از جمله کاربری آن می‌توان به استفاده در کف ساختمان ، بدنه ، پارکینگ ، راه پله و .... اشاره کرد. 

از نظر تنوع رنگ نیز می‌توان به بازهر نگ کرم ، سفید ، مشکی ، قهوه ای و ... اشاره کرد. این نوع سنگ از نظر برند نیز در بازار معرفی می‌شود و بر اساس استان معادن یا نام معدن برند گذاری گردیده است که در این بین می‌توان به مرمریت هرسین اشاره کرد و با توجه به شرایط سردسیری این منطقه به عنوان یکی از مناسبترین سنگ‌های ساختمانی جهت استفاده در نمای داخلی ساختمان و راه پله به شمار می‌آید.

خرید وفروش مرمریت در زنجان بیشتر از طریق واسطه صورت می‌گیرد که در این بین می‌توان به سنگفروشی در زنجان اشاره کرد و همچنین باید توجه داشته باشید قیمت مرمریت در زنجان به پارامترهای متعددی بستگی دارد که از مهمترین ان‌ها می‌توان به فاصله مکانی تا شهر و استان تولید ی و همچنین برند  و ابعاد مرمریت را نیز می‌توان تاثیر گذار دانست.

سنگبری تکاب واقع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران به تولید تخصصی مرمریت می‌پردازد و شما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید. 

ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09139321409