• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09139321409
سنگ مرمریت در تبریز

در این بخش قصد داریم به بررسی سنگ مرمریت در تبریز بپردازیم.شهر تبریز به عنوان یکی از کلان شهرهای شمال غربی ایران می‌باشد و این شهر با توجه به موقعیت آب و هوایی به عنوان یکی از شهرهای توریستی ایران به شمار می‌آید و همچنین به عنوان یکی از شهرهای صنعتی ایران نیز به شمار می‌آید و این عوامل موجب شده تا در این سال‌ها تراکم جمعیت در این شهر افزایش یابد و به نسبت صنعت ساخت و ساز نیز از رشد بالایی برخوردار بوده که همین این عوامل دلیلی برا افزایش تقاضای خرید مصالح ساختمانی می‌باشد. 

یکی ازمتریال‌های کاربردی ، سنگ‌های ساختمانی می‌باشد که در این بین میتوان به سنگ مرمریت اشاره کرد و با توجه به خصوصیات ذاتی که در بخش‌های قبلی برای این دسته در نظر گرفتیم بیشترین کاربرد را در نمای داخلی ساختمان دارد. طراحان و معماران در این شهر بیشتر از رنگ‌های روشن برای دیزاین داخلی ساختمان استفاده می‌کنند و می‌توان در این بین به تنوع رنگ‌های سفید ، کرم و کرم روشن اشاره کرد که هر کدام از معادن متنوعی در ایران برخوردار می‌باشند. در بین رنگ‌های روشن می‌توان  مرمریت هرسین را به عنوان یکی از بارز‌ترین سنگ‌های مورد استفاده با این زمینه رنگی به شمار آورد.

خرید وفروش سنگ مرمریت در تبریز بیشتر از طریق واسطه و با از طریق سنگ فروشی و همچنین تعداد اندکی کارخانه سنگبری در تبریز صورت می‌گیرد.سنگبری تکاپ واقع در شهرک صنعتی شمس آباد به فرآوری تخصصی مرمریت هرسین در تهران می‌پردازد و این مجموعه آمادگی دارد در زمینه ارائه محصولات خود به صورت مستقیم به خریداران واقع در این شهر خدمات رسانی کند. در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

شایان ذکر است که اشاره کوتاهی به قیمت مرمریت در تبریز داشته باشیم و از عوامل تاثیر گذار بر قیمت ان می‌توان به کیفیت فرآوری ، نوع معادن ،رنگ و همچنین ابعاد و ضخامت و سورت بندی آن اشاره کرد.

ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09139321409