• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245

اخبار و مقالات


یکی از متریال‌های تاثیرگذار در طراحی داخلی ساختمان، سنگ ساختمانی است و آنرا با برند سنگ داخل ساختمان نیز معرفی می‌کنند. کاربرد سنگ برای فضای داخلی ساختمان، یک ایده در جهت شیک و لوکس شدن فضای داخلی ساختمان است. در بسیاری از منابع، کاربری سنگ در چنین فضایی را یک اثر هنری می‌نامند. 


در این محتوا قصد داریم تا به صورت ویژ به چگونگی شناسایی و تشخیص سنگ مرمریت بپردازیم. تنوع در سنگ‌های ساختمانی به نسبت بالا است و این تنوع موجب شده تا شناسایی آنها به نسبت دشوار و باید با ویژگی‌های هر نوع سنگ به صورت کامل آشنا باشید تا بدین وسیله به انتخاب درست دست یابید.


در این محتوا قصد داریم بررسی از مزایا و معایب سنگ هرسین داشته باشیم تا با شناخت مزیت و معایب مربوط به این مرمریت، شما بتوانید بر اساس نوع کاربری که نیاز دارید به انتخاب آن در ساختمان پرداخته و بالاترین بازدهی را از نظر هزینه و دوام داشته باشید. مرمریت هرسین جز یکی از بهترین سنگ‌های مرمریت از نظر دوام و استحکام است و عمده کاربری آن نیز در کفپوش و راه پله بوده است. زمینه رنگ روشن و جز سنگ‌های مرمریت سفید و روشن در بازار به شمار می‌آید.


در این محتوا قصد داریم شما را با 4تا از بهترین و محبوب‌ترین سنگ‌های مرمریت جهت کفپوش سالن‌های پذیرایی آشنا کنیم. در محتوا مربوط به سنگ برای کف سالن پذیرایی، به صورت کاملا تخصصی به بررسی چگونگی انتخاب بهترین سنگ برای این بخش پرداختیم و در بین سنگ‌های مرمریت برای کف ساختمان، 4 تا از بهترین آنها را به شما معرفی کرده ایم. تا انتها این مقاله از وب سایت سنگبری تکاپ همراه باشید.


سنگ ساختمانی به عنوان مهمترین متریال جهت کفپوش ساختمان به شمار می‌آید و در انتخاب سنگ ساختمانی مناسب برای کف ساختمان باید فاکتورهایی از قبیل بزرگی و کوچکی فضا،نور ساختمان،نوع کاربری و طرح و رنگ دکوراسیون داخلی ساختمان توجه ویژه ای داشته باشید. در ادامه شما را با راه حل‌های انتخاب سنگ مناسب کف آشنا می‌کنیم.مشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245