• ورود به سایت
  • بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • 09122726100|02156901245

اخبار و مقالات


سنگ‌های ساختمانی کاربری‌های متفاوتی دارند و یکی از مواردی که می‌توان به آن اشاره کرد،بحث سنگ پله حیاط است و احتمالا برای بسیاری از شما آشنا نباشد زیرا در زندگی آپارتمان نشینی دیگر اثری از وجود راه پله در حیاط وجود ندارد،اما می‌توان همان چند پله ورودی ساختمان را نیز به عنوان راه پله حیاط در نظر گرفت.


عنوان انتخابی شاید برای شما تا حدودی ناآشنا باشد زیرا اکثریت شما موزاییک را به عنوان یک کفپوش جهت استافده در حیاط ساختمان می‌دانید اما باید به کاربری سنگ ساختمانی نیز اشاره ویژه ای داشت و به همین دلیل از آن با عنوان سنگ کف حیاط نام برده می‌شود و هدف ما در این بخش بررسی و ارزیابی آن به صورت جزئی‌تر و معرفی یک سری برند جهت استفاده در این بخش است،پس تا انتها با ما همراه باشید.


یکی از ویژگی های سنگ های ساختمانی،داشتن تنوع بالا است و معرفی آن ها در بازار بر اساس برند و نوع سنگ است که برای نمونه می توان به مرمریت صلصالی اشاره کرد. حال سوالی که برای بسیاری از خریداران پیش می آید،سنگ ارزان قیمت چیست؟ سنگ ها بر اساس کاربری که در سختمان دارند دسته بندی می شوند و ما در این بخش قصد داریم به بررسی نمای بیرون و کف پارکینگ بپردازیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.


یکی از پر تقاضاترین سنگ های مرمریت مورد استفاده در ساختمان،هرسین است و نقش و کاربری آن جهت استفاده در کف پارکینگ روز به روز پررنگ تر گردیده،تا جایی که از ان به عنوان مرمریت هرسین کف پارکینگ نیز نام برده می شود.از نظر تنوع رنگ می توان به بازه رنگ های کرم،بژ،استخوانی روشن و کرم روشن آن اشاره کرد که عمدتا از سورت کرم بژ در کف پارکینگ استفاده می شود زیرا به نسبت از قیمت پایین تری برخوردار می باشند.سنگ هرسین در برابر مواد آتش زا عایق بوده و با توجه به کاربری پارکینگ،به عنوان بهترین متریال جهت استفاده در این بخش از ساختمان مطرح است.


سنگ ساختمانی به عنوان یکی از محبوب ترین و پرتقاضاترین متریال ساختمانی جهت پوشش نماهای داخلی و بیرونی ساختمان است و در این بخش قصد داریم تا به بررسی سنگ کف تراس یا سنگ کف بالکن بپردازیم،پس تا انتها با ما همراه باشید. اکثریت شما با کاربری  سنگ های ساختمانی در کف ساختمان از جمله سنگ کف سالن پذیرایی آشنایی دارید ولی تراس را می توان جز آن بخشی در ساختمان های ایرانی در نظر گرفت که شاید اهیمت چندانی نداشته و اکثریت از آن برای نگهداری لوازم بدرد نخور استفاده می شود ،در صورتی که از این مکان می توان استفاده های مفیدتری داشت و توجه به دیزاین و طراحی ان نیز اهمیت ویژه ای دارد و به همین دلیل ما سعی می کنیم به معرفی سنگ مناسب کف تراس بپردازیم.مشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245