• ورود به سایت
  • بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • 09122726100|02156901245

اخبار و مقالات


در انن محتوا بنابر درخواست‌های متعددی که توسط کاربران برای ما ارسال گردید، قصد داریم به بررسی  سنگ کف مرمریت بپردازیم. مرمریت را در اکثریت منابع به عنوان سنگ دگرگون شده معرفی می‌کنند که مواد تشکیل دهنده آن کلسیت می‌باشد و مشخصه اصلی آن نیز داشتن تنوع رنگ و طرح است که موجب شده تا به عنوان گزینه اصلی جهت پوشش کفپوش ساختمان به شمار آید و از آن با نام سنگ مرمریت کف ساختمان نیز نام برده می‌شود.


در محتوا قبلی سعی کردیم در مورد کاربری سنگ ساختمانی در کف ساختمان مباحثی داشته باشیم و در این بخش سعی داریم به صورت تخصصی‌تر بررسی از سنگ کف آشپزخانه به صورت جزئی‌تر داشته باشیم.ابتدا معرفی از کفپوش این بخش خواهیم داشت و سپس لیستی از انواع برندهای موجود در بازار جهت کاربری در کفپوش این بخش ساختمان ارائه خواهیم کرد،پس تا انتها با ما همراه باشید.


همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم،یکی از مشخصه‌های بارز سنگ‌های مرمریت داشتن تنوع رنگ آن‌ها است و زمینه رنگ مشکی نیز جز محبوب‌ترین نوع رنگ‌ها در طراحی‌های داخلی ساختمان است که موجب شده تا تقاضا برای مرمریت مشکی روز به روز افزایشی باشد. اصولا آن قبیل از سنگ‌های مرمریت تیره ای که در بازار داخلی ایران وجود دارند از استحکام ،استقامت و  دوام بالاتری برخوردار هستند.


برای دیواره‌های آشپزخانه متریال‌های ساختمانی متعدد وجود دارد که از مطرح‌ترین آنها می‌توان به کاشی و سرامیک اشاره کرد اما در این بین می‌توان به سنگ برای دیوار آشپزخانه نیز اشاره ای داشت که در این بخش ما قصد داریم تا بررسی کلی‌تر از آن داشته باشیم. استفاده از سنگ ساختمانی در دیواره آشپزخانه را می‌توان یک روش ساده در نظر گرفت و با توجه به لوکس بودن این متریال، موجب می‌شود به آشپزخانه جلوه لاکچری دهد.


کشور ایران از معادن سنگ‌های ساختمانی غنی برخوردار است و یکی از آنها سنگ مرمریت است که به نسبت در اکثریت استان‌های ایران،معادن آن قابل اکتشاف است و همین تنوع باعث شده تا ما در این بخش به بررسی بهترین سنگ مرمریت ایران بپردازیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.مشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245