• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245
4 سنگ مرمریت برای کف سالن پذیرایی

4 سنگ مرمریت برای کف سالن پذیرایی

در این محتوا قصد داریم شما را با 4تا از بهترین و محبوب‌ترین سنگ‌های مرمریت جهت کفپوش سالن‌های پذیرایی آشنا کنیم. در محتوا مربوط به سنگ برای کف سالن پذیرایی، به صورت کاملا تخصصی به بررسی چگونگی انتخاب بهترین سنگ برای این بخش پرداختیم و در بین سنگ‌های مرمریت برای کف ساختمان، 4 تا از بهترین آنها را به شما معرفی کرده ایم. تا انتها این مقاله از وب سایت سنگبری تکاپ همراه باشید.

مهمترین بخش در یک ساختمان، سالن پذیرایی است. کفپوش این فضا نیز نقش تعیین کننده ای در زیبایی دکوراسیون مربوطه دارد. به همین دلیل ما سعی کردیم 4 تا از بهترین سنگ‌های مرمریت موجود در بازار از نظر طرح و رنگ و پارامترهای کیفی را به شما معرفی کنیم. زمینه رنگی اکثر طراح‌های ایرانی روشن است و با توجه به این که زمینه رنگ روشن و سفید، فضا مربوطه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد ما نیز بر آن شدیم تا از سنگ‌های مرمریت با رنگ روشن استفاده کنیم. سنگ‌های مربوطه به شرح زیر است:

  • مرمریت هرسین: زمینه رنگ آن روشن و مایل به سفید است. از نظر طرح و رنگ یکدست است. جز بهترین سنگهای مرمریت از نظر مقاومت سایشی و ضربه به شمار می‌آید. معدن آن در کرمانشاه قرار دارد.
  • مرمریت دهبید: سنگ دهبید دارای 2 رنگ روشن و تیره است که منظور ما مدل روشن آن است. زمینه رنگ آن روشن و کرم است. یکی از سورت‌های آن معروف به گل یخی است که برای کف سالن‌های پذیرایی بسیار شیک و منحصر به فرد است. معدن دهبید در صفاشهر شیراز قرار دارد.
  • مرمریت چهرک: زمینه رنگ آن زیتونی و گلبهی و همچنین کرم روشن است. از نظر استقامت و مقاومت مشابه هرسین است. معدن این سنگ در یزد قرار دارد. بعضی از سورت‌های آن بعد از اجرا از فاصله دور مشابه سنگ مرمر سبز روشن است.
  • مرمریت صلصالی: دارای زمینه رنگ روشن با رگه هایی با طرح نوار قلبی است. شاید تا حدودی از مد و بورس خارج شده باشد اما هنوز طراحانی وجود دارند که از این مرمریت در کفپوش سالن‌های پذیرایی استفاده می‌کنند.

در این محتوا سعی کردیم تا معرفی هر چند کوتاه از 4 تا پر تقاضاترین سنگ‌های مرمریت جهت کاربری در کفپوش سالن‌های پذیرایی داشته باشیم. سنگبری تکاپ واقع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران، به صورت تخصصی به تولید و فرآوری سنگ هرسین می‌پردازد و شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245