• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245

خرید مستقیم سنگ از کارخانه سنگبری در تهران

خرید مستقیم سنگ از کارخانه سنگبری در تهران

خرید مستقیم سنگ از کارخانه سنگبری در تهران

تنوع بالا سنگ‌های ساختمانی و همچنین تقاضا برای خرید آن موجب شده تا سنگبری‌های زیادی در ایران فعال باشد و همین موضوع خود دلیلی است تا تقاضا برای خرید مستقیم سنگ از سنگبری در تهران نیز وجود داشته باشد. ما در این بخش بررسی از انواع سنگ ساختمانی در تهران خواهیم داشت و سپس معرفی هر چند کوتاه از مناطق و شهرک‌های صنعتی فعال در زمینه تولید سنگ ساختمانی می‌پردازیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.

سنگ‌های ساختمانی بر اساس نوع در بخش‌های مختلف ساختمان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. از نظر تنوع نوع نیز می‌توان به مرمریت،تراورتن،چینی ،لایم استون،مرمر و ... اشاره کرد و برای خرید هر نوع باید به سنگبری مراجعه کنید که در زمینه تولید آن نوع فعال است. به عنوان یک نکته طلایی این جمله را از ما داشته باشید،یک کارخانه سنگبری تنها توانایی تولید 2 یا 3 مدل سنگ ساختمانی دارد. اگر به کارخانه سنگبری در تهران مراجعه کردید که بیش از 5 مدل سنگ داشت قطعا آن یک واسطه فروش است. البته یک استثنا نیز وجود دارد و ان مربوط به کارخانه‌های مجهز به ماشین الات تولید اسلب است.

چگونه سنگ ساختمانی را به صورت مستقیم از سنگبری در تهران خرید کنیم؟

این سوال توسط اکثر کاربران تهرانی برای ما ارسال می‌شود. در همین ابتدا لازم است تا مجدد اشاره ای به موقعیت جغرافیایی سنگبری تکاپ داشته باشیم. این کارخانه در شهرک صنعتی شمس آباد تهران قرار گرفته،پس شما به راحتی می‌توانید در تهران نیز سنگ ساختمانی خود را از واحد سنگبری خریداری کنید. اگر شما قصد دارید که مرمریت هرسین در تهران را به صورت مستقیم از کارخانه سنگبری تهیه کنید، پیشنهاد می‌کنیم تا به شهرک صنعتی شمس آباد تهران مراجعه و اقدام به خرید سنگ مورد نظر خود کنید. قطعا برای شما نیز این سوال پیش آمده که تمرکز سنگبری‌های تهران در کدام منطقه است؟ از نظر تمرکز می‌توان به مناطق زیر اشاره کرد:

  • شهرک صنعتی شمس آباد: این شهرک صنعتی بعد از فرودگاه امام قرار گرفته و از نظر تعداد سنگبری‌های فعال در رتبه اول است. همانطور که اشاره شد سنگبری تکاپ در این شهرک صنعتی قرار دارد.
  • منطقه صنعتی حسن آباد: این منطقه صنعتی در نزدیکی شمس آباد قرار گرفته و به دلیل قدیمی‌تر بودن به نسبت نیز سنگبری‌های آن ماشین آلات قدیمی‌تر دارند.
  • شهرسنگ: شاید در سالی قبلی می‌توانستیم از آن به عنوان یک منطقه تخصصی سنگ نام ببریم اما در حال حاضر این منطقه تبدیل به سنگفروشی و انبار سنگ گردیده است.

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245