• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245
خرید سنگ کف آشپزخانه

خرید سنگ کف آشپزخانه

در محتوا قبلی سعی کردیم در مورد کاربری سنگ ساختمانی در کف ساختمان مباحثی داشته باشیم و در این بخش سعی داریم به صورت تخصصی‌تر بررسی از سنگ کف آشپزخانه به صورت جزئی‌تر داشته باشیم. ابتدا معرفی از کفپوش این بخش خواهیم داشت و سپس لیستی از انواع برندهای موجود در بازار جهت کاربری در کفپوش این بخش ساختمان ارائه خواهیم کرد، پس تا انتها با ما همراه باشید.

در معماری جدید آشپزخانه دیگر فضای مجزا نبوده و جزئی از فضای سالن پذیرایی ساختمان بوده و توجه به این دیزاین آن اهمیت ویژه و تاثیر بالایی در زیبایی نمای داخلی ساختمان دارد. کاربری سنگ ساختمانی در آشپزخانه برای کسی پوشیده نیست اما توجه به انتخاب بهترین سنگ در کف آشپزخانه خود نیازمند توجه ویژه ای است.

انواع سنگ مورد استفاده در کف آشپزخانه

سنگ‌های ساختمانی از تنوع بالایی برخوردار می‌باشند اما اینکه کدام نوع از آنها قابلیت استفاده در کفپوش آشپزخانه را دارند یک چالش اساسی است که نیاز به بررسی بیشتر دارد و به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید از نظرات کارشناسان مربوطه استفاده کنید. از نظر تنوع نوع و برند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انواع سنگ مرمریت: اکثریت سنگ‌های مرمریت قابلیت استفاده در این بخش را دارند اما در این بین می‌توان به برندهای مرمریت هرسین،مرمریت لاشتر،چهرک و دهبید اشاره کرد.
  • انواع سنگ‌های چینی: تمامی سنگ‌های چینی با توجه به خصوصیات کیفی و کمی که دارند جهت استفاده در پوشش کف آشپزخانه گزینه مناسبی می‌باشند و از برندهای مطرح آن در بازار می‌توان به ازنا،قروه و الیگودرز اشاره کرد.

 

سنگ قهوه ای در کفپوش یک آشپزخانه

انتخاب بهترین سنگ ساختمانی در کف آشپزخانه

یک سری پارامتر وجود دارد که با در نظر گرفتن آنها شما می‌توانید به مناسب‌ترین انتخاب دست یابید که انها به شرح زیر می‌باشند:

  • مقاوم در برابر مواد شوینده و شیمیایی
  • مقاوم در برابر جذب آب
  • عدم خش پذیری
  • ماندگاری رنگ،ساب و کیفیت به مرور زمان
  • راحتی و آسانی در تمیز کاری و شستشو

معایب استفاده از سنگ جهت پوشش کف آشپزخانه

در پاراگراف بالا اشاراتی به مزیت‌های کاربری سنگ در جهت پوشش کفپوش آشپزخانه داشتیم، حال معایبی نیز برای آن وجود دارد که در این بین می‌توان به موارد لغزندگی، سر بودن و هزینه بالا تهیه آن اشاره کرد. جهت اینکه چربی به راحتی از روی سنگ پاک شود سطح سنگ را در بالاترین حد ممکن صیقلی می‌کنند و همین موضوع موجب لغزندگی آن می‌شود. اگر شما قبلا در کفپوش آشپزخانه خود از متریال‌های دیگری استفاده کرده باشید قطعا متوجه سرد بودن سنگ نسبت به سایر موارد شده اید و از نظر میزان بودجه در نظر گرفته شوده در این بخش شما باید هزینه بیشتری نسبت به سایر متریال‌های ساختمان داشته باشید زیرا سنگ‌های ساختمانی جز کالاهای لوکس به شمار می‌آیند.

با توجه به این پارامترها می‌توانید به انتخاب آگاهانه دست یابید و اگر قصد خرید مستقیم سنگ ساختمانی مورد نیاز خود در تهران را دارید می‌توانید به کارخانه ما در شهرک صنعتی شمس آباد تهران مراجعه کنید.

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245