• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245
انواع سنگ مرمریت مشکی

انواع سنگ مرمریت مشکی

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، یکی از مشخصه‌های بارز سنگ‌های مرمریت داشتن تنوع رنگ آن‌ها است و زمینه رنگ مشکی نیز جز محبوب‌ترین نوع رنگ‌ها در طراحی‌های داخلی ساختمان است که موجب شده تا تقاضا برای مرمریت مشکی روز به روز افزایشی باشد. اصولا آن قبیل از سنگ‌های مرمریت تیره ای که در بازار داخلی ایران وجود دارند از استحکام، استقامت و دوام بالاتری برخوردار هستند.

 

قیمت مرمریت مشکی در تهران

این قبیل از مرمریت‌ها به دلیل داشتن ترکیبات کربن به رنگ مشکی در آمده و هر آنچه درصد کربن بیشتر باشد، موجب می‌شود تا ساب پذیری آن ضعیفتر گردد که در این مورد می‌توان به معادن اطراف احمدرضا اصفهان اشاره کرد، پس نیاز است شما شناخت کاملی نسبت به تمامی سنگ‌های مرمریت با زمینه رنگ مشکی در بازار داشته باشید تا بدین وسیله به انتخاب صحیح دست یابید.

قیمت سنگ مرمریت مشکی چگونه محاسبه می‌شود

عوامل و پارامترهای متعددی را می‌توان بر قیمت مرمریت مشکی تاثیر گذار دانست که در این بین می‌توان به سورت بندی، رنگ، ابعاد، ضخامت و نوع مرمریت مورد نظر اشاره کرد. آن سری ابعادی که از این نوع مرمریت‌ها مورد فرآوری قرار می‌گیرند می‌توان به سایزهای اسلب، تایل، پلاک و پله اشاره کرد که هر آنچه ابعاد بزرگ‌تر به نسبت قیمت نیز بالاتر خواهد بود. از نظر سورت بندی نیز در ایران استاندارد مشخصی وجود ندارد و عمدتا به درجات سوپر، ممتاز، درجه 1 و درجه 2 تقسیم می‌شوند که شیب قیمت نیز به ترتیب نزولی است.

 

انواع مرمریت مشکی

 

پله مرمریت مشکی

 

کاربری سنگ‌های مرمریت سیاه

در اکثریت بخش‌های ساختمان از این قبیل مرمریت‌ها می‌توان استفاده کرد اما با توجه به نوع کاربری مرمریت در فضای داخلی ساختمان، عمدتا کاربری‌های مرمریت‌های سیاه نیز در بخش هایی از قبیل کف ساختمان، راه پله، زیرپله، بدنه، آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و پارکینگ است. از جمله سنگ‌های مرمریت تیره ای که در ایران وجود دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مرمریت مشکی نجف آباد
  • مرمریت لاشتر
  • مرمریت مشکی دهبید
  • مرمریت مارشال
  • مرمریت‌تری دی بلک
  • مرمریت مشکی کاشان

 

اسلب مرمریت مشکی

 نمونه کار مرمریت مشکی

سنگ مرمریت مشکی در تهران

 

خرید سنگ مرمریت مشکی در تهران

اگر شما از ان دست خریدارانی هستید که قصد دارید تا به صورت مستقیم سنگ خود را از کارخانه سنگبری در تهران تهیه کنید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا به شهرک صنعتی شمس آباد و حسن آباد در تهران مراجعه کنید. سنگبری تکاپ واقع در شهرک صنعتی شمس آباد،آمادگی ارائه خدمات خرید و فروش انواع سنگ مرمریت مشکی را به فعالان صنعت ساختمان سازی در تهران را دارا می‌باشد. شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با بخش فروش ما در تماس باشید.

عمده تمایل طراحان و معماران به استفاده سنگ‌های زمینه مشکی در طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان است و به همین دلیل نقش سنگ‌های مشکی در این بخش از معماری پررنگ‌تر شده است. نکته قابل توجه بعدی مرتبط به دانستن چگونگی ترکیب رنگ آن است. برای نمونه اگر یک فضای کوچک را کامل با سنگ‌های مشکی پوشش دهید، فضا مربوطه از آنچه هست، کوچکتر نمایش داده خواهد شد و بهتر است در چنین مواردی از ترکیب با رنگ‌های کرم و سفید به طراحی فضای مربوطه بپردازید.

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245