• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245
بهترین سنگ مرمریت

بهترین سنگ مرمریت

کشور ایران از معادن سنگ‌های ساختمانی غنی برخوردار است و یکی از آنها سنگ مرمریت است که به نسبت در اکثریت استان‌های ایران،معادن آن قابل اکتشاف است و همین تنوع باعث شده تا ما در این بخش به بررسی بهترین سنگ مرمریت ایران بپردازیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

این نوع سنگ به صورت یکدست و هم را رگه و در تنوع رنگ بالا قابل تهیه است. اما این که شما به دنبال بهترین هستید نیازمند ارائه یک سری اطلاعات از طرف شما خریدار است که در بخش زیر چند نمونه از آنها را به ترتیب مطرح خواهیم کرد که به شرح زیر است:

  • به دنبال بهترین سنگ مرمریت برای فضای بیرونی ساختمان هستم. در این نوع کاربری باید از مرمریتی استفاده کنید که در برابر شرایط آب و هوایی به خوبی سازگار باشد که در این بین می‌توان به سنگ هرسین و مرمریت لاشتر به عنوان دو گزینه اشاره کرد.
  • به دنبال سنگ مرمریت برای راه پله هستم. اولین فاکتور،توجه به مقاومت در برابر ضربه وسایش است و برای این بخش گزینه‌های بیشتری وجود دارد که ما به شما استفاده از پله هرسین،لاشتر،دهبید،چهرک و صلصالی را پیشنهاد می‌کنیم. لازم به ذکر است که سنگ‌های مرمریت در ابعاد اسلب ،تایل،فرشی ،پلاک و حتی کابینت قابل تولید هستند.

همانطور که دقت کردید برای هر نوع کاربری می‌توان گزینه‌های متعددی را به عنوان بهترین سنگ مرمریت جهت استفاده در ساختمان شما پیشنهاد داد. یکی از چالش هایی که برای خریداران در انتخاب بهترین نوع وجود دارد،مرتبط به تنوع بالای سنگ‌های مرمریت است و همین گزینه موجب شده تا انتخاب و خرید،نیازمند آگاهی و شناخت بالا باشد و شما می‌توانید جهت خرید سنگ مرمریت مورد نظر خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

سنگبری تکاپ واقع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران به تولید انواع سنگ مرمریت در بازه رنگ سفید،مشکی و کرم می‌پردازد و شما خریدار گرامی می‌توانید به صورت مستقیم اقدام به خرید سنگ مورد نظر خود کنید.

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245