• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09139321409
انواع سنگ کف حیاط

انواع سنگ کف حیاط

عنوان انتخابی شاید برای شما تا حدودی ناآشنا باشد زیرا اکثریت شما موزاییک را به عنوان یک کفپوش جهت استافده در حیاط ساختمان می‌دانید اما باید به کاربری سنگ ساختمانی نیز اشاره ویژه ای داشت و به همین دلیل از آن با عنوان سنگ کف حیاط نام برده می‌شود و هدف ما در این بخش بررسی و ارزیابی آن به صورت جزئی‌تر و معرفی یک سری برند جهت استفاده در این بخش است،پس تا انتها با ما همراه باشید.

انتخاب سنگ کف حیاط

انتخاب هر کالایی یکی از سخت‌ترین مراحل قبل از خرید است زیرا نیازمند آگاهی و شناخت کامل نسبت به محصول است و اگر آن محصول،سنگ ساختمانی باشد که خود داستان دیگری دارد. سنگ‌های ساختمانی از تنوع بالایی برخوردار هستند و در این بین می‌توان به مرمر،تراورتن،گرانیت،مرمریت فچینی و ... اشاره کرد و تمامی برندهای نام برده شده قابلیت انتخاب به عنوان بهترین سنگ کفپوش حیاط را دارا می‌باشند.

در بین تمامی نام هایی که از تنوع سنگ‌های ساختمانی نام بردیم،سنگ‌های چینی ،گرانیت و تراورتن به نسبت بیشتر در کف حیاط استفاده می‌شوند،زیرا سنگ انتخابی در این بخش باید دارای پارامترهای زیر باشد:

  • مقاوم در برابر ضربه و سایش
  • حداقل جذب آب
  • تنوع رنگ
  • ماندگاری و دوام بالا به مرور زمان

اگر قصد دارید از تراورتن جهت کفپوش حیاط استفاده کنید،بهترین انتخاب از نظر صرفه جویی در هزینه،تراورتن‌های یزد می‌باشد زیرا تمام پارامترهای بالا را در خود داشته و از نظر قیمت نیز به صرفه است. تمام سنگ‌های چینی و گرانیت نیز قابلیت استفاده را داشته اما از نظر قیمت،چینی نیزیز  و گرانیت مروارید مشهد به صرفه‌تر هستند.شایان ذکر هست که قبلا در محتوایی به بررسی کارایی سنگ هرسین در کف حیاط پرداختیم و می‌توانید جهت دریافت اطلاعات کاربردی‌تر به آن بخش مراجعه کنید.

از کجا سنگ کف حیاط را بخریم؟

این سوال برای اکثریت شما پیس آمده که از چه مراکزی اقدام به خرید سنگ برای کف حیاط کنیم؟واحد تولیدی تکاپ واقع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران آمادگی دارد تا خدمات خود را در زمینه راهنمایی انتخاب و خرید سنگ مناسب برای کف حیاط به شما ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

در این بخش سعی کردیم تا معرفی از انواع سنگ‌های ساختمانی با قابلیت استفاده در پوشش سطح کف حیاط داشته باشیم و به این نکته اشاره داشته باشیم که تا حد امکان کیفیت را فدای قیمت نکنید و سعی کنید از سنگی با استاندارد کیفی مناسب و رنگ و ظاهر زیبا استفاده کنید زیرا حیاط به عنوان اولین بخشی از فضای داخلی ساختمان شما به شمار می‌آید که بلافاصله در معرض دید قرار می‌گیرد.

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09139321409