• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09139321409
چگونه سنگ ارزان قیمت پیدا کنم؟

چگونه سنگ ارزان قیمت پیدا کنم؟

یکی از ویژگی‌های سنگ‌های ساختمانی،داشتن تنوع بالا است و معرفی آن‌ها در بازار بر اساس برند و نوع سنگ است که برای نمونه می‌توان به مرمریت صلصالی اشاره کرد. حال سوالی که برای بسیاری از خریداران پیش می‌آید،سنگ ارزان قیمت چیست؟ سنگ‌ها بر اساس کاربری که در سختمان دارند دسته بندی می‌شوند و ما در این بخش قصد داریم به بررسی نمای بیرون و کف پارکینگ بپردازیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.

انواع سنگ ارزان قیمت

همانطور که در پاراگراف نخست نیز اشاره کردیم،تنوع مشخصه اصلی سنگ‌های ساختمانی است و در این بین می‌توان بهمرمریت،تراورتن،گرانیت،مرمر و ... اشاره داشت.اما ما بررسی را از نظر کاربری انجام می‌دهیم که عبارت انداز:

سنگ ارزان قیمت برای نمای بیرون ساختمان

با توجه به متراژ بالایی که جهت پوشش نما ساختمان وجود دارد به نسبت متراژ بالایی نیز نیاز است و متناسب با آن نیاز مقدار سنگ بالاتری است و اکثریت به دنبال سنگ نما ارزان قیمت هستند تا در هزینه پروژه اجرایی صرفه جویی کنند. قصد شرح بیشتر نداریم و به معرفی چند برند با قیمت مناسب می‌پردازیم که در این بین می‌توان تراورتن شکلاتی یزد و تراورتن عسلی یزد اشاره داشت.

سنگ ارزان قیمت برای پارکینگ

در پارکینگ ساختمان، ما نیاز به سنگ ساختمانی جهت استفاده در کف و بدنه پارکینگ داریم  در مرحله نخست شما باید سنگی را انتخاب کنید که از بالاترین مقاومت در برابر ضربه وسایش برخوردار باشد و سپس به دنبال قیمت مناسب باشید زیرا اگر شما سنگی انتخاب کنید که از نظر کیفی دردرجه ضعیفی قرار داشته باشد منجر خواهد شد تا بعد از چند سال به اجبار اقدام به تعویض سنگ مورد نظر کنید که هزینه شما را افزایش می‌دهد و ما بهترین سنگ‌های موجود برای این بخش:سنگ هرسین کف پارکینگ ،مرمریت آباده و اداوی معرفی می‌کنیم.

انتخاب سنگ ارزان قیمت برای راه پله

پیشنهاد ما به شما، انتخاب بهترین سنگ ساختمانی موجود برای استفاده در راه پله است. این بخش به نسبت از تردد بالایی برخوردار است و به هیچ وجه کیفیت را فدای قیمت نکنید. در بین تنوع سنگ‌های ساختمانی موجود، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از سنگ‌های مرمریت،گرانیت و چینی در راه پله ساختمان خود استفاده کنید و در بین سنگ‌های مرمریت،پله هرسین را از نظر کیفیت و قیمت مناسبتر می‌دانیم.

انتخاب سنگ ارزان قیمت نیازمند شناخت و آگاهی نسبت به انواع سنگ‌های ساختمانی موجود بازار است و شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09139321409