• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245
6 تا از بهترین سنگ‌های پله

6 تا از بهترین سنگ‌های پله

در منابع متعددی با عنوان هایی چون انتخاب بهترین سنگ پله یا چه سنگی برای راه پله شما مناسب است به بررسی و تحلیل این ابعاد از سنگ ساختمانی در صنعت ساخت وساز پرداخته اند،اما حال ما در این بخش قصد داریم تا 5 تا از مطرح ترین  و معروف ترین آن ها را برای شما به صورت تیتر وار ارائه دهیم.
یکی از مهمترین بخش های ساختمان راه پله است که نقش ارتباط بین طبقات را پیاده سازی می کند و همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم،سنگ های ساختمانی از تنوع مرمریت ،گرانیت،چینی ،لایمستون،مرمر و ... برخوردار بده و از نظر کاربرد،سنگ های مرمریت ، گرانیت و چینی  به نسبت بیشتر از سایر سنگ های ساختمانی در ابعاد پله مورد تولید وفرآوری قرار می گیرند.در این کارخانه ما به صورت تخصصی به فرآوری سنگ مرمریت در ابعاد پله می پردازیم و شما می توانید جهت خرید سنگ پله مرمریت با ما در تماس باشید.
با توجه به لیست درخواسته ایی که توسط خریداران برای پله ارسال می شود می توان 5 تا از بهترین سنگ های پله را بر اساس لیست زیر مطرح کرد که عبارت اند از:
•    پله صلصالی :مرمریت صلصالی معادنش در خوروبیابانک  اصفهان قرار گرفته و سایز پله آن جز یکی از پر طرفدارترین ابعاد جهت استفاده در راه پله ساختمان است.دلیل این موضوع را می توان در زمینه رنگ کرم مایل به سفید و همچنین خطوط نامنظم قرمز رنگی جویا شد که به صورت نوار قلبی بر روی سطح سنگ پراکنده می باشد.شما می توانید جهت دریافت اطلاع از قیمت سنگ پله صلصالی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

•    پله هرسین:معدن این سنگ در کرمانشاه قرار گرفته و زمینه رنگ آن مایل به کرم روشن و سفید است. از نظر مقاومت در برابر ضربه و سایش از چند برند نام برده شده در بالا بهتر بوده و به همین دلیل کاربری آن در راه پله ساختمان بیشتر است.یکی از نقاط ضعفی که برای آن می توان درنظر گرفت،داشتن یک طرح بودن و یک رنگ بودن سطح ان است که این مورد موجب شده تا حدودی محیط مربوطه را از حالت غیر طبیعی خارج کند.جهت دریافت قیمت سنگ پله مرمریت هرسین با ما در تماس باشید.
•    پله چهرک:زمینه رنگ این سنگ زیتونی است و معدن آن در یزد قرار دارد.از نظر تراکم در درجه قابل قبولی قرار دارد و همین موضوع موجب شده تا از ساب پذیری بالایی برخوردار باشد و همچنین از مقاومت بالایی نیز در برابر ضربه و سایش برخوردار باشد.
•    پله آباده: این سنگ نسبت به 2 برند بالایی تا حدودی سستر و از نظر مقاومت در برابر ضربه و سایش ضعیفتر بوده ،اما می توان قیمت مناسب آن را دلیلی بر انتخاب آن توسط بسیاری از پیمانکاران به شمار آورد.البته به شما پیشنهاد می کنیم تا حد امکان در اماکنی استفاده شود که تردد کمتری برخوردار هستند.
 

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245