• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245
مرمریت هرسین کف حیاط

مرمریت هرسین کف حیاط

بنابر درخواست بسیاری از کاربران در مورد استفاده از سنگ هرسین کف حیاط ما نیز به انتخاب این موضوع پرداختیم تا بدین وسیله با یک انتخاب آگاهانه بهترین متریال را جهت کاربری این بخش استفاده کنیم. حیاط را عمدتا برای خانه‌های ویلایی در نظر می‌گیرند ولی باید به این موضوع اشاره داشت که اکثریت ساختمان‌ها به نسبت خود از حیاط برخوردار هستند و اولین بخشی که در معرض دید قرار می‌گیرد به هنگام ورود به ساختمان، کف حیاط است. قبل از هر چیز به لینک مربوط به مرمریت هرسین مراجعه کنید تا با این سنگ آشنا شوید.

برای کف حیاط، کفپوش‌های متنوعی وجود دارد که در این بین می‌توان به آجر، موزاییک، بتن، آسفالت، سنگدانه ، سنگ‌های ساختمانی و ... اشاره کرد. متریال انتخابی باید پارامترهایی از قبیل مقاومت در برابر ضربه، سایش، پایداری، کاربری و سازگاری با محیط مربوطه را داشته باشد. اصلی‌ترین دلیلی که می‌توان جهت چرایی استفاده از مرمریت هرسین در کف حیاط مطرح کرد، مرتبط به مقاومت بالای آن در برابر ضربه و سایش بوده و در بعضی از پروژه‌ها مشاهده شده که از این مرمریت به صورت تیشه ای استفاده گردیده است.

بهترین ابعاد هرسین برای کفپوش حیاط

قطعا این سوال برای شما پیش آمده که کدام ابعاد این مرمریت برای سنگفرش حیاط مناسب‌تر است. ابتدا به سراغ ابعاد فرشی روید و سعی کنید فرشی انتخابی ضخیم باشد. راهنمایی که در این رابطه می‌توان انجام داد مربوط به انتخاب سر و کله‌های پله است. سنگبری بنابر سفارش‌های دریافتی در مواقعی مجبور است از سنگ‌های پله خود مقداری را برش دهد و سنگ پله از ضخامت 3 سانتی متر به بالا است و می‌توان به عنوان بهترین گزینه جهت سنگفرش حیاط انتخاب کرد.

بسیاری از منابع از سنگ‌های ساختمانی به عنوان بهترین متریال‌های کاربردی جهت استفاده در کف حیاط نام می‌برند و در این بین مرمریت هرسین از چه پارامترهایی برخوردار است که می‌توان آن را نیز جز این قبیل متریال به شمار آورد. سنگ هرسین از معادن کرمانشاه استخراج می‌شود و با توجه به شرایط آب و هوایی این منطقه این سنگ نیز از مقاومت قابل قبولی در برابر سرما و گرما برخوردار بوده و عمدتا کاربری آن در بخش‌های داخلی ساختمان تعریف شده بود اما در یک سری از پروژه‌ها مشاهده گردید که به صورت ابتکاری از هرسین در فضای بیرونی ساختمان نیز استفاده شد که در این بین کاربرد مرمریت هرسین در کف حیاط نیز یکی از کاربری‌های آن در فضای بیرونی ساختمان است.

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245