• ورود به سایت
  • بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • 09122726100|02156901245
مرمریت هرسین کف حیاط

مرمریت هرسین کف حیاط

حیاط را عمدتا برای خانه های ویلایی در نظر می گیرند ولی باید به این موضوع اشاره داشت که اکثریت ساختمان ها به نسبت خود از حیاط برخوردار هستند و اولین بخشی که در معرض دید قرار می گیرد به هنگام ورود به ساختمان،کف حیاط است.بنابر درخواست بسیاری از کاربران در مورد استفاده از سنگ هرسین کف حیاط ما نیز به انتخاب این موضوع پرداختیم تا بدین وسیله با یک انتخاب آگاهانه بهترین متریال را جهت کاربری این بخش استفاده کنیم.

برای کف حیاط ،کفپوش های متنوعی وجود دارد که در این بین می توان به آجر،موزاییک،بتن،آسفالت،سنگدانه ،سنگ های ساختمانی و ... اشاره کرد.متریال انتخابی باید پارامترهایی از قبیل مقاومت در برابر ضربه ،سایش ،پایداری ،کاربری و سازگاری با محیط مربوطه را داشته باشد.اصلی ترین دلیلی که می توان جهت چرایی استفاده از مرمریت هرسین در کف حیاط مطرح کرد،مرتبط به مقاومت بالای آن در برابر ضربه و سایش بوده و در بعضی از پروژه ها مشاهده شده که از این مرمریت به صورت تیشه ای استفاده گردیده است.

بسیاری از منابع از سنگ های ساختمانی به عنوان بهترین متریال های کاربردی جهت استفاده در کف حیاط نام می برند و در این بین مرمریت هرسین از چه پارامترهایی برخوردار است که می توان آن را نیز جز این قبیل متریال به شمار آورد. سنگ هرسین از معادن کرمانشاه استخراج می شود و با توجه به شرایط آب و هوایی این منطقه این سنگ نیز از مقاومت قابل قبولی در برابر سرما و گرما برخوردار بوده و عمدتا کاربری ان در بخش های داخلی ساختمان تعریف شده بود اما در یک سری از پروژه ها مشاهده گردید که به صورت ابتکاری از هرسین در فضای بیرونی ساختمان نیز استفاده شد که در این بین کاربرد مرمریت هرسین در کف حیاط نیز یکی از کاربری های آن در فضای بیرونی ساختمان است.

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245