• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245
مزایای کف پوش سنگ ساختمانی

مزایای کف پوش سنگ ساختمانی

یکی از مهمترین موضوع ها، آشنایی با مزایای سنگ ساختمانی در کف ساختمان است. کف پوش‌های سنگی یکی از انواع مختلف کف پوش‌ها هستند. این نوع کف پوش در شمار محبوب‌ترین و بهترین کف پوش‌ها جای می‌گیرد. کف پوش‌های سنگی گران قیمت‌ترین نوع کف پوش‌ها نیز هستند. اگر به طور مختصر به قیمت انواع کف پوش‌ها نگاه کنیم، قطعا کف پوش سنگی گران قیمت‌ترین آنها است و اغلب از آن در خانه‌های با طراحی لوکس که معمولا تعداد کمی فرد در آن‌ها زندگی می‌کنند، استفاده می‌شود با توجه به قیمت خانه‌های لوکس و پنت هاوس‌ها این گرانی، طبیعی است.
به هر میزان که یکپارچگی سنگ بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می‌شود. همچنین میزان دوام سنگ، نقوش و رگه‌های آن عامل دیگری برای تعیین قیمت آن می‌باشند. سنگ‌های ساختمانی در انواع مختلفی در بازار یافت می‌شوند که برخی از آن‌ها در در نما و برخی دیگر، در کف ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند و برخی از آن‌ها در هر دوی موارد ذکر شده استفاده می‌شوند. انواع سنگ‌های که معمولا در کف سازی به کار می‌روند. عبارت اند از: سنگ گرانیت، سنگ تراورتن، سنگ مرمر، سنگ آهک، سنگ چینی کریستال، سنگ لوح و تعدادی دیگر از سنگ‌های ساختمانی.

همانطور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره کردیم برای انتخاب سنگ مناسب برای کفپوش باید به پارامترهای متعددی توجه کنید برای نمونه فرض کنید شما قصد دارید تا از بهترین سنگ برای کف سالنی استفاده کنید که از رفت و آمد بالایی برخوردار می‌باشد حال شما باید سنگی را انتخاب کنید که در مرحله اول در برابر ضربه مقاوم و از استقامت بالایی نیز برخوردار باشد. در این واحد تولیدی به صورت تخصصی به فرآوری مرمریت هرسین می‌پردازد که در این بین می‌توان به ابعاد پله ، پلاک ، تایل ، فرشی و ... اشاره کرد. جهت دریافت قیمت پله مرمریت هرسین با ما در تماس باشید.
استفاده از سنگ‌های ساختمانی در کف سازی مزایای زیادی دارد که به طور مختصر به بررس آن می‌پردازیم. سنگ‌ها معمولا دارای طول عمر بالایی هستند. اگر به امکان تاریخی که از دوران باستان به جا مانده اند توجه کرده باشید مشاهده خواهید کرد که در آن‌ها سنگ به کار رفته است. این مورد نشان می‌دهد که این نوع کفپوش ماندگاری دائمی در بنای شما دارد نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارد. کف پوش سنگی نیاز به نگهداری ویژه ای بالعکس کف پوش‌های چوبی که به بازرسی دوره ای دارند، ندارد.
ماهیت کف پوش سنگی سرد بودهه و این خصوصیت در بین دیگر انواع کف پوش‌ها منحصربه فرد است و اگر شما سعی دارید فضای خانه‌ی خود را خنک نگه دارید کف پوش سنگی بهترین انتخاب برای شماست. کف پوش سنگی گرما را نیز هم به خوبی منتقل می‌کند. اگر شما در منطقه ای سرد زندگی می‌کنید و قصد استفاده از کف پوش سنگی در خانه ای خود را دارید. باید قبل از ساخت کف پوش به فکر استفاده از تکنولوژی گرمایش از کف باشید تا کف پوش سنگی شما بتواند به خوبی فضای خانه را گرم نگه دارد.

 

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245