• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245
قیمت هر متر مربع سنگ مرمریت

قیمت هر متر مربع سنگ مرمریت

در این بخش به بررسی قیمت هر متر مربع سنگ مرمریت می‌پردازیم و به بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن پرداخته که در این بین معرفی کوتاهی از معادن آن نیز خواهیم داشت. مرمریت با توجه به خصوصیات ذاتی که دارد بیشترین کاربرد را جهت استفاده در نمای داخلی ساختمان دارد که در این بین می‌توان به استفاده آن در بخش‌های چون راه پله، کف ساختمان، بدنه و پارکینگ و سایر بخش‌های دیگر ساختمان اشاره کرد.

پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت هر متر مربع مرمریت

اولین پارامترتاثیر گذار، رنگ مرمریت می‌باشد که از نظر تنوع رنگ می‌توان به انواع رنگ‌های سفید، کرم، مشکی، قهوه ای و ... اشاره کرد که هر کدام از بازه قیمتی متفاوتی نسبت به هم برخوردار می‌باشند. دومین پارامتر تاثیر گذار را ابعاد و ضخامت آن می‌توان دانست که به صورت استاندارد ابعاد اسلب، تایل، پله، پلاک و فرشی و ...  با ضخامت‌های 2 و 3 سانتی متر در ایران مورد فرآوری قرار می‌گیرد که با یک نسبت ساده می‌توان رابطه قیمت با ابعاد را مستقیم دانست. عامل تاثیر گذار دیگر بر تفاوت قیمت، برند سنگ مورد نظر است که برای نمونه قیمت برندهای مرمریت هرسین، مرمریت صلصالی، مرمریت دهبید و سایر برندهای شناخته شده دیگر از نظر قیمت با هم تفاوت داشته است. از عوامل تاثیر گذار دیگر بر قیمت، سورت بندی آن می‌باشد و البته باید اشاره کرد که سورت بندی سنگ در ایران از استاندارد مشخصی تبعیت نمی‌کند اما در این بین می‌توان به سورت‌های سوپر، ممتاز، درجه 1 و درجه 2 اشاره کرد که بر اساس یکدستی سنگ از نظر رنگ و همچنین تا حدودی در بعضی از آن‌ها به صورت کاملا سلیقه ای صورت می‌گیرد.

برای اینکه شما نسبت به  قیمت هر متر مربع سنگ مرمریت آگاهی لازم داشته باشید باید شناخت کاملی نسبت به این عوامل تاثیر گذار داشته باشید و اولین گام تشخیص مرمریت از سایر سنگ‌های ساختمانی است و سپس با توجه به نیاز خود اقدام به انتخاب آن‌ها بر اساس بودجه در نظر گرفته خود بپردازید. برای نمونه اگر شما برای بخشی از نمای داخلی خود از نمای روشن قصد دارید استفاده کنید ولی بودجه زیادی را برای بخش در نظر گرفته اید پیشنهاد ما به شما این می‌باشد که به انتخاب رنگ کرم پرداخته زیرا بازه سنگ‌های مرمریت با رنگ کرم نسبت به رنگ سفید از قیمت مناسبتری برخوردار می‌باشد.

سنگبری تکاپ در شهرک صنعتی شمس آباد تهران واقع شده و به تولید تخصصی سنگ مرمریت هرسین می‌پردازد و آمادگی دارد به کلیه خریداران سنگ‌های مرمریت در زمینه دریافت قیمت هر مترمربع خدمات رسانی کند.  جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245