• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245
بازار سنگ مرمریت

بازار سنگ مرمریت

یکی از انواع سنگ های ساختمانی که در این سال ها از محبوبیت بالایی در بین طراحان ، معماران و سازندگان ساختمان و همچنین خریداران برخوردار می باشد، سنگ مرمریت نام دارد. همواره یکی از چالش ها و سوالات آن ها ، این می باشد که بازار سنگ مرمریت چیست؟

می توان بازار سنگ مرمریت را به عنوان مکانی در نظر گرفت که در آن خرید وفروش انواع سنگ مرمریت صورت می گیرد که در این بین می توان به سنگفروشی ها و کاخانه سنگبری نیز اشاره کرد که هر کدام به نوعی به خرید وفروش سنگ های مرمریت می پردازند. این مجموعه نیز با تولید تخصصی مرمریت هرسین به ارائه این محصول می پردازد و شما می توانید جهت خرید مرمریت هرسین به مجموعه ما مراجعه کنید.

از سنگ مرمریت بر خلاف تراورتن در فضاهای سرپوشیده مورد استفاده قرار می گیرد و می توان به خصوصیت ذاتی آن اشاره کرد که مرمریت به نور آفتاب ، آب و شرایط آب و هوایی ناسازگار بوده و به مرور زمان کیفیت خود را از دست خواهد داد. البته باید به مزایای مرمریت نیز اشاره کرد که از مهمترین و شاخص ترین این خصوصیات می توان به تنوع رنگ آن اشاره کرد که در این بین به انواع رنگ های کرم، سفید، مشکی و قهوه ای می توان اشاره کرد و موجب شده تا تمامی سلیقه ها را تحت پوشش خود قرار دهد و همواره به عنوان یکی از گزینه های اصلی جهت انتخاب برای دکوراسیون داخلی ساختمان به شمار آید.

در صورت داشتن هر گونه سوال، می توانید سوالات خود راد ربخش نظرات برای ما مطرح و کارشناسان ما نیز سوالات شما را در بخش مربوطه پاسخ گو می باشند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245