• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245
سنگ مناسب دیوار پارکینگ

سنگ مناسب دیوار پارکینگ

همانطور که در بخش‌های قبلی مطرح کردیم پارکینگ به عنوان یکی از بخش هایی است که همواره در معرض دید اولیه افراد خواهد گرفت و یکی از متریال هایی که به عنوان گزینه اصلی جهت استفاده در این بخش مورد استفاده قرار می‌گیرد سنگ ساختمانی است و همواره یکی از چالش‌های پیش روی بسیاری از مشتریان انتخاب سنگ مناسب دیوار  پارکینگ می باشد. پارامترهای متعددی برای این بخش باید در نظر گرفته شود که هرکدام به نوعی بر انتخاب شما تاثیرگذار بوده که می‌توان به صورت خلاصه به بازه رنگ، جنسیت، قیمت و شرایط آب و هوایی اشاره کرد. مرمریت هرسین را می‌توان به عنوان یکی از برترین سنگ‌های مرمریت برای این بخش از ساختمان به شمار آورد.

برای نمونه گفته ای شما می‌خواهید تا پارکینگ از بازه رنگ روشنی برخوردار گردد نیازمند این می‌باشید که از سنگ‌های با بازه رنگ روشن استفاده کنید که جهت فراهم شدن این مورد نیاز است تا برای نمونه از سنگ‌های مرمریت روشن مانند جوشقان و یا گرانیت‌های کرم و سفید چون نهبندان استفاده کنید. در انتخاب سنگ مناسب برای نما پارکینگ باید به پارامترهای دیگری نیز توجه داشته باشید که در این بین می‌توان به نوع ساختمان مربوطه نیز اشاره کرد. برای نمونه اگر شما به دنبال سنگ دیوار پارکینگ برای یک ساختمانی تجاری برند و لوکس هستید قطعا تفاوت زیادی با یک ساختمان معمولی دارد زیرا رفت و آمد در پاریکنگ این مجتمع تجاری کاملا متفاوت بوده و این ساختمان قطعا میزبان افرادی در آینده خواهد بود که از نظر موقعیت اجتماعی در سطوح بالایی قرار گرفته و از این نظر اولین بخشی که از این مجتمع مورد بازدید آن‌ها قرار خواهد گرفت، پارکینگ این ساختمان است  و به همین دلیل نیازمند حساسیت بالایی در انتخاب سنگ از نظر دیزاین و کیفیت است.

 

سنگ کرم در نما پارکینگ

سنگ تراورتن در نما دیوار پارکینگ

 

طرح سنگ برای دیوار پارکینگ

بنابر درخواست‌های زیادی که توسط کاربران برای ما ارسال می‌شود، اکثریت آنها تصاویری از نمونه کارهای اجرایی دیوار پارکینگ با استفاده از سنگ ساختمانی می‌خواهند تا بدین وسیله به یک انتخاب کاملا هوشمندانه دست یابند و ما نیز در این بخش سعی کرده ایم یک سری تصویر را برای شما قرار دهیم تا بتوانید به انتخاب خود دست یابید.

سنگ پارکینگ چیست؟

باید اشاره کرد که اصطلاح سنگ پارکینگ بسیار کلی است و مرتبط به دیوار،کف و ورودی پارکینگ می‌شود و به نسبت برای هر کدام قسمت‌ها با توجه به نوع کاربری که دارند متریال مرتبط با همان بخش قابلیت استفاده دارد. در بخش مربوط به سنگ کف پارکینگ سعی کردیم تا به صورت تخصصی به بررسی آن بپردازیم و معرفی از انواع سنگ‌های کاربردی داشته باشیم و در این بخش به بررسی دیوار پارکینگ پرداختیم.

سنگ مناسب دیوارپارکینگ را می‌توان از کارشناسان فعال در زمینه فرآوری سنگ ساختمانی نیز پرس و جو کرد و همواره به عنوان یک چالش برای خریداران سنگ مطرح است و این گروه آمادگی ارائه خدمات در زمینه انتخاب سنگ مناسب دیوار پارکینگ در شهر تهران را دارا می‌باشد . 

 

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245