• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245
کارخانه سنگ مرمریت در تهران

کارخانه سنگ مرمریت در تهران

شهر تهران با داشتن جمعیتی حدود 15 میلیون نفری موجب شده تا صنعت ساخت و ساز نیز در این استان از رشد بالایی برخوردار باشد و به عنوان یکی از بازارهای هدف برای تولیدکنندگان مصالح ساختمانی در نظر گرفته شود. یکی از سیاست‌های کاربردی جهت کاهش قیمت مصالح این است که تا حد امکان مراکز تولید به پایتخت نزدیک گردند. در این بخش به بررسی سنگ ساختمانی به عنوان یکی از کاربردهای این استان خواهیم پرداخت. با سنگ مرمریت شروع خواهیم کرد. سنگ مرمریت با توجه به خصوصیات ذاتی که با  خود به همراه دارد به صورت گسترده در نمای داخلی ساختمان از جمله راه پله، کف ساختمان، آشپزخانه، بدنه داخلی و پارکینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بسیاری از فعالان صنعت ساختمان ساز به دنبال کارخانه سنگ مرمریت در تهران می‌باشند. حال بابد به معرفی تعدادی از شهرک‌های صنعتی فعال در این زمینه پرداخت که می‌توان به شهرک‌های صنعتی حسن آباد، شهرک سنگ و شمس آباد اشاره داشت که در آن کارخانه‌های فرآوری سنگ مرمریت در حال فعالیت در زمینه تولید و فرآوری انواع سنگ مرمریت می‌باشند. سنگبری تکاپ نیز واقع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران به تولید و فرآوری سنگ مرمریت هرسین به صورت تخصصی می‌پردازد. اگر به دنبال مرمریت هرسین در تهران هستید می‌توانید به کارخانه ما مراجعه کنید.

کارخانه سنگبری مرمریت در تهران را می‌توان علاوه بر یک مرکز تولیدی، به عنوان مرکزی جهت خرید و فروش انواع سنگ مرمریت نیز در نظر گرفت که مصرف کننده به راحتی می‌تواند به مرکز تولید مراجعه و مرمریت مورد نظر خود را تهیه کند. 

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245