• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245
معیارهای انتخاب سنگ مرمریت

معیارهای انتخاب سنگ مرمریت

در ادامه بررسی‌های صورت گرفته از سنگ‌های مرمریت، در این بخش قصد داریم به بررسی و معرفی معیارهای انتخاب مرمریت در ساختمان بپردازیم. معیارهایی که با توجه به آنها در انتخاب خود، می‌توانید به بهترین گزینه دست یابید تا بدین وسیله به بالاترین بازدهی دست یابید و در نتیجه ماندگاری و دوام سنگ مرمریت به کار رفته را به همراه خواهد داشت.

سنگ‌های مرمریت به صورت گسترده جهت نمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند و در رابطه با آن‌ها باید توجه داشته باشید که سنگ‌های مرمریت در بیرون ساختمان مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و از آن‌ها بیشتر در داخل ساختمان استفاده می‌شود. دلیل این امر را می‌توان مرتبط به خصوصیات ذاتی آن‌ها دانست که موجب شده به عنوان گزینه اصلی جهت نصب در نمای داخلی از جمله کف ساختمان، راه پله، بدنه و پارکینگ مطرح گردد. در ایران سنگ‌های مرمریت بیشتر به صورت پلاک، فرشی و پله موردفرآوری و تولید قرار می‌گیرند و منظور از پلاک به رنگ‌های تولید شده با عرض 40 سانتی متر اشاره دارد.

یکی از دلایلی که می‌توان سنگ‌های مرمریت را به عنوان بهترین گزینه جهت کاربرد در نمای داخلی ساختمان به شمار آورد می‌توان به دوام و ماندگاری و سطوح آن اشاره کرد. معیارهای بی شماری در انتخاب سنگ مرمریت وجود دارد که در زیر به آن‌ها خواهیم رسید. اولین معیار و مهمترین مورد را می‌توان به رنگ موردنظر اشاره کرد. شما باید قبل از اقدام به خرید، رنگ  دکوراسیون داخلی خود را انتخاب و رنگ سنگ مرمریت را انتخاب و حال به انتخاب سنگ مرمریت مناسب در آن بازه رنگ بپردازید. پارامتر دوم جنسیت سنگ می‌باشد. فرض کنید شما می‌خواهید از سنگ مرمریت مورد نظر در راه پله پارکینگ و حتی در بخشی از ساختمان استفاده کنید که از تردد بالایی برخوردار می‌باشد. در این مورد باید سنگ مرمریتی را انتخاب کنید که از دوام و استقامت بالایی برخوردار باشد. پارامتر تاثیرگذار بعدی را می‌توان قیمت سنگ مورد نظر دانست که این پارامتر نیز به نسبت تا حدودی بر انتخاب شما تاثیرگذار است.

سنگبری تکاپ واقع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران به تولید و فرآوری سنگ مرمریت هرسین می‌پردازد و این واحد تولیدی آمادگی خدمات رسانی در زمینه مشاوره انتخاب معیارهای انتخاب سنگ مرمریت را به فعالان صنعت ساختمان در شهر تهران را دارا می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید .

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245