• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245
انتخاب سنگ مناسب برای کف پارکینگ

انتخاب سنگ مناسب برای کف پارکینگ

یکی از بخش‌های پر رفت و آمد ساختمان، پارکینگ ساختمان می‌باشد که از اهمیت بالایی بر خوردار بوده و همواره یکی از چالش‌های پیش روی طراحان و ساختمان سازان انتخاب سنگ مناسب برای کف پارکینگ این بخش از ساختمان می‌باشد. یکی از دلایلی که از سنگ برای این بخش استفاده می‌کنند به دلیل استقامت و زیبایی است که به پارکینگ می‌بخشد. انتخاب سنگ برای کفپوش پارکینگ به پارامترهای متنوعی بستگی دارد حتی تعداد طبقات و مقدار رطوبت و پارامترهای دیگر در این بخش تاثیر گذار می‌باشند.

انواع سنگ کف پارکینگ

آیا اکثریت سنگ‌های ساختمانی قابلیت استفاده در کف پارکینگ را دارا می‌باشند؟ در پاسخ به این سوال در مرحله نخست نیاز است تا شما شناخت کافی نسبت به تنوع سنگ‌های موجود در بازار داشته باشید اما اگر بخواهیم به صورت چکیده وار به بررسی این مسئله بپزدازیم می‌توان سنگ‌های مرمریت، تراورتن و گرانیت و همچنین چینی را به نسبت کاربردی‌تر در کف پارکینگ دانست.

سنگ مرمریت مناسب برای کف پارکینگ

در این بخش به کاربرد سنگ مرمریت در کف پارکینگ ساختمان خواهیم پرداخت و به مرور انواع سنگ‌های ساختمانی دیگر را نیز بررسی خواهیم کرد. سنگ مرمریت به دلیل تنوع رنگ و بازه قیمتی مناسب به عنوان یکی از گزینه‌های پیشنهادی مورد استفاده در این بخش مطرح می‌شود. در این نوع می‌توان به مرمریت هرسین اشاره داشت که به صورت گسترده در پارکینگ ساختمان استفاده می‌شود و دلیل اصلی را می‌توان در استقامت بالا و بازه رنگ روشن آن اشاره داشت. دیگر گزینه مناسب از بین سنگ‌های مرمریت جهت کاربری در کف پارکینگ، مرمریت لاشتر است که زمینه رنگ آن مشکی و طوسی تیره است و مشخصه آن نیز داشتن خطوط سفید رنگ نامنظم بر روی سطح آن است.

سنگ گرانیت مناسب برای کف پارکینگ

تمامی سنگ‌های گرانیت موجود در بازار جهت استفاده در کف پارکینگ مناسب می‌باشند که در این بین می‌توان به برندهای زاهدان، نظنز، نهبدان، مروارید مشهد و یزد اشاره کرد. از نظر تنوع رنگ عمدتا سنگ‌های گرانیت ایرانی دارای زمینه رنگ‌های کرم، مشکی، سبز، قرمز و خاکستری هستند.

سنگ کف پارکینگ را از کجا بخریم؟

در کشور ایران معادن سنگ ساختمانی از پراکندگی قابل قبولی برخوردار هستند و از نظر تمرکز کارخانه‌های سنگبری نیز عمدتا در شهرهای اصفهان، تهران و محلات، تعداد قابل قبولی سنگبری وجود دارد. اگر شما در شهر تهران ساکن هستید و قصد خرید سنگ کف پارکینگ برای ساختمان خود در تهران را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا به صورت مستقیم به شهرک‌های صنعتی شمس آباد، شهرسنگ و حسن آباد مراجعه کنید. البته در این بین می‌توان به سنگفروشی هایی از قبیل انبار ایران و بازار سنگ ایران اشاره کرد که اکثریت آنها در خیابان فدائیان اسلام قرار دارند.

در ادامه سعی خواهیم کرد تا مطالبی نیز از کاربری سنگ‌های تراورتن و چینی نیز در این بخش از ساختمان برای شما قرار دهیم و همچنین تصاویر از نمونه کارهای اجرایی برای شما قرار خواهد گرفت. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به همراه لیست قیمت با ما در تماس باشید.

فرم ارسال نظرمشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245