• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09139321409

اخبار و مقالات


کف پوش‌های سنگی یکی از انواع مختلف کف پوش‌ها هستند. این نوع کف پوش در شمار محبوب‌ترین و بهترین کف پوش‌ها جای می‌گیرد. کف پوش‌های سنگی گران قیمت‌ترین نوع کف پوش‌ها نیز هستند. اگر به طور مختصر به قیمت انواع کف پوش‌ها نگاه کنیم، قطعا کف پوش سنگی گران قیمت‌ترین آنها است و اغلب از آن در خانه‌های با طراحی لوکس که معمولا تعداد کمی فرد در آن‌ها زندگی می‌کنند، استفاده می‌شود با توجه به قیمت خانه‌های لوکس و پنت هاوس‌ها این گرانی، طبیعی است.


کشور روسیه پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا و عضو wto می‌باشد. وارادات این کشور در سال گذشته حدود 300 میلیارد دلار و صادرات آن حدود 500 میلیارد دلار بوده است. با توجه به نرخ رشد اقتصادی سریع، جمعیت طبقه‌ی متوسط این کشور حدودا سه برابر شده و در پنج سال گذشته بازار خرید را توسعه داده است. با توجه به همسو بودن روابط سیاسی ایران و روسیه و اختلاف نظامی ایجاد شده در بین روسیه و کشور هایی که در گذشته رقیب بازار سنگ ایران بوده اند، فرصت خوبی برای صادرکنندگان سنگ ایرانی ایجاد شده است.


همواره انتخاب سنگ ساختمانی مناسب برای هر بخش از ساختمان نیازمند مهارت و تجربه لازم می‌باشد و برای بیشتر بخش‌های ساختمان متریال جایگزینی به جای سنگ ساختمانی ساخته شده است به غیر از راه پله که خود این موضوع نشان دهنده اهمیت این بخش از ساختمان است. همانطور که در بخش‌های قبلی نیز شرح دادیم سنگ‌های ساختمانی از تنوع بالایی برخوردار می‌باشند و هر کدام از آن‌ها را نیز می‌توان در ابعاد پله مورد فرآوری قرار داد و همین مورد مجب گردید تا انتخاب مناسب‌ترین متریال برای بسیاری از خریداران به یک مسئله بزرگ تبدیل شود.


یکی از بخش های هر ساختمان، پله است که یا بصورت خارجی و یا بصورت داخلی باشند. پله ها در ساختمان ها و برج و منازل مسکونی به کار می روند و پوشش مناسب برای پله علاوه بر زیبایی بر کیفیت و دوام آن اثر می گذارد. یک عنصر مهم برای پوشش پله،  سنگ  که اصولا از سنگ ساختمانی برای نمای پله ها استفاده و انتخاب سنگ مناسب برای پله بسیار مهم است زیرا پله بخش حساسی از ساختمان و مکانی پر رفت و آمد به شمار می آید.مشاوره رایگان : 
09139321409