• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245

اخبار و مقالات


سنگ ساختمانی از اجتماع چندین کانی وجود آمده است.برای انتخاب سنگ ساختمانی،نیاز است تا ابتدا آن را به خوبی بشناسید.آیا می توان سنگ ساختمانی را شناخت؟اولین فاکتوری که بسیاری از خریداران برای انتخاب سنگ به ان توجه می کنند،رنگ آن است،زیرا این خصوصیت در همان ابتدا قابل نمایش است.اما آیا ثبات رنگ نیز مورد توجه قرار می گیرد.با قاطعیت باید گفت خیر.برای نمونه آیا زمانی که برای انتخاب تراورتن سیلور به بازار مراجعه می کنید به این موضوع توجه کرده اید که ماندگاری رنگ آن چه مقدار است.لازم است هر سنگی را با توجه به جنس آن و شرایط اقلیمی منطقه به کار گرفت.


بر خلاف تصوری که اکثریت از بازاریابی برند،این شاخه با یک محصول با ایده جدید نوآورانه آغاز نمی شود.همواره نقطه ی آغازی که برای بازاریابی باید در نظر گرفت،مشتری است. افرادی که سبب موفق کسب و کار می شوند مشتری است.بازاریابی دقیقا از جایی شروع می شود که مشتری وارد چرخه کسب و کار می شود،


در این بخش قصد داریم معرفی کلی از معماری و همچنین به بررسی این حرفه در ایران بپردازیم و در ادامه نیز به تخصص خود بازگردیم و بررسی مختصری نیز از کاربری ها و کاربرد های سنگ ساختمانی در کیفیت معماری و همچنین تاثیری که طراح بر استفاده از سنگ های ساختمانی در نما و معماری داخلی و بیرونی میگذارد.


کف پوش های سنگی یکی از انواع مختلف کف پوش ها هستند. این نوع کف پوش در شمار محبوب ترین و بهترین کف پوش ها جای می گیرد. کف پوش های سنگی گران قیمت ترین نوع کف پوش ها نیز هستند. اگر به طور مختصر به قیمت انواع کف پوش ها نگاه کنیم، قطعا کف پوش سنگی گران قیمت ترین آنها است و اغلب از آن در خانه های با طراحی لوکس که معمولا تعداد کمی فرد در آن ها زندگی می کنند، استفاده می شود با توجه به قیمت خانه های لوکس و پنت هاوس ها این گرانی، طبیعی است.مشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245