• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245

اخبار و مقالات


سنگ به عنوان متریالی جدا نشدنی در صنعت ساختمان سازی است و همواره استانداردهای متعددی برای بخش های مختلف ساختمان تعریف گردیده و به موازات آن نیز می توان به صورت جزئی تر به بررسی دقیق انواع ابعاد سنگ های ساختمانی پرداخته و ما در این بخش سعی می کنیم تا به معرفی انواع سنگ پله بپردازیم.


کف ساختمان به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود و بر اساس نوع کاربری ،هر کدام نام گذاری نرتبط به خود را دارا می‌باشند.در این بخش ما قصد داریم به ارزیابی سنگ کف سالن بپردازیم و پارامترهای تاثیر گذار بر انتخاب متریال مربوطه را شرح خواهیم داد.سنگ‌های ساختمانی در چند دهه گذشته همواره به عنوان مناسبترین کفپوش در دنیا مورد استفاده قرار می‌گرفته و علاوه بر طبیعی بودن و داشتن تنوع رنگ و طرح،می توان دوام و ماندگاری بالا و راحتی نگهداری آنها را به عنوان عوامل تاثیر گذار در پایداریش به عنوان کفپوش ساختمان مطرح ساخت.


سنگ ساختمانی از اجتماع چندین کانی وجود آمده است.برای انتخاب سنگ ساختمانی،نیاز است تا ابتدا آن را به خوبی بشناسید.آیا می توان سنگ ساختمانی را شناخت؟اولین فاکتوری که بسیاری از خریداران برای انتخاب سنگ به ان توجه می کنند،رنگ آن است،زیرا این خصوصیت در همان ابتدا قابل نمایش است.اما آیا ثبات رنگ نیز مورد توجه قرار می گیرد.با قاطعیت باید گفت خیر.برای نمونه آیا زمانی که برای انتخاب تراورتن سیلور به بازار مراجعه می کنید به این موضوع توجه کرده اید که ماندگاری رنگ آن چه مقدار است.لازم است هر سنگی را با توجه به جنس آن و شرایط اقلیمی منطقه به کار گرفت.


کف پوش‌های سنگی یکی از انواع مختلف کف پوش‌ها هستند. این نوع کف پوش در شمار محبوب‌ترین و بهترین کف پوش‌ها جای می‌گیرد. کف پوش‌های سنگی گران قیمت‌ترین نوع کف پوش‌ها نیز هستند. اگر به طور مختصر به قیمت انواع کف پوش‌ها نگاه کنیم، قطعا کف پوش سنگی گران قیمت‌ترین آنها است و اغلب از آن در خانه‌های با طراحی لوکس که معمولا تعداد کمی فرد در آن‌ها زندگی می‌کنند، استفاده می‌شود با توجه به قیمت خانه‌های لوکس و پنت هاوس‌ها این گرانی، طبیعی است.مشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245