• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09139321409

اخبار و مقالات


عنوان انتخابی شاید برای شما تا حدودی ناآشنا باشد زیرا اکثریت شما موزاییک را به عنوان یک کفپوش جهت استافده در حیاط ساختمان می‌دانید اما باید به کاربری سنگ ساختمانی نیز اشاره ویژه ای داشت و به همین دلیل از آن با عنوان سنگ کف حیاط نام برده می‌شود و هدف ما در این بخش بررسی و ارزیابی آن به صورت جزئی‌تر و معرفی یک سری برند جهت استفاده در این بخش است،پس تا انتها با ما همراه باشید.


یکی از ویژگی‌های سنگ‌های ساختمانی،داشتن تنوع بالا است و معرفی آن‌ها در بازار بر اساس برند و نوع سنگ است که برای نمونه می‌توان به مرمریت صلصالی اشاره کرد. حال سوالی که برای بسیاری از خریداران پیش می‌آید،سنگ ارزان قیمت چیست؟ سنگ‌ها بر اساس کاربری که در سختمان دارند دسته بندی می‌شوند و ما در این بخش قصد داریم به بررسی نمای بیرون و کف پارکینگ بپردازیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.


یکی از پر تقاضاترین سنگ‌های مرمریت مورد استفاده در ساختمان،هرسین است و نقش و کاربری آن جهت استفاده در کف پارکینگ روز به روز پررنگ‌تر گردیده،تا جایی که از ان به عنوان مرمریت هرسین کف پارکینگ نیز نام برده می‌شود.از نظر تنوع رنگ می‌توان به بازه رنگ‌های کرم،بژ،استخوانی روشن و کرم روشن آن اشاره کرد که عمدتا از سورت کرم بژ در کف پارکینگ استفاده می‌شود زیرا به نسبت از قیمت پایین‌تری برخوردار می‌باشند.سنگ هرسین در برابر مواد آتش زا عایق بوده و با توجه به کاربری پارکینگ،به عنوان بهترین متریال جهت استفاده در این بخش از ساختمان مطرح است.


سنگ ساختمانی به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرتقاضاترین متریال ساختمانی جهت پوشش نماهای داخلی و بیرونی ساختمان است و در این بخش قصد داریم تا به بررسی سنگ کف تراس یا سنگ کف بالکن بپردازیم،پس تا انتها با ما همراه باشید. اکثریت شما با کاربری  سنگ‌های ساختمانی در کف ساختمان از جمله سنگ کف سالن پذیرایی آشنایی دارید ولی تراس را می‌توان جز آن بخشی در ساختمان‌های ایرانی در نظر گرفت که شاید اهیمت چندانی نداشته و اکثریت از آن برای نگهداری لوازم بدرد نخور استفاده می‌شود ،در صورتی که از این مکان می‌توان استفاده‌های مفیدتری داشت و توجه به دیزاین و طراحی ان نیز اهمیت ویژه ای دارد و به همین دلیل ما سعی می‌کنیم به معرفی سنگ مناسب کف تراس بپردازیم.


برای سنگ های ساختمانی کاربری های متفاوتی تعریف شده و در این بین می توان استفاده آن را در نمای داخلی ساختمان تحت عنوان سنگ دیوار پذیرایی را نیز مورد ارزیابی و بررسی قرار داد.هر نوع سنگی اگر در جای مناسب خود مورد استفاده قرار گیرد،مزایای آن از معایب احتمالی پیشی خواهد گرفت و یکی از بهترین کاربردهای سنگ های ساختمانی نیز استفاده آن به عنوا دیوار پوش ساختمان تجاری ،اداری و مسکونی است.مشاوره رایگان : 
09139321409