• ورود به سایت
  • بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • 09122726100|02156901245

اخبار و مقالات


بر خلاف تصوری که اکثریت از بازاریابی برند،این شاخه با یک محصول با ایده جدید نوآورانه آغاز نمی شود.همواره نقطه ی آغازی که برای بازاریابی باید در نظر گرفت،مشتری است. افرادی که سبب موفق کسب و کار می شوند مشتری است.بازاریابی دقیقا از جایی شروع می شود که مشتری وارد چرخه کسب و کار می شود،


در این بخش قصد داریم معرفی کلی از معماری و همچنین به بررسی این حرفه در ایران بپردازیم و در ادامه نیز به تخصص خود بازگردیم و بررسی مختصری نیز از کاربری ها و کاربرد های سنگ ساختمانی در کیفیت معماری و همچنین تاثیری که طراح بر استفاده از سنگ های ساختمانی در نما و معماری داخلی و بیرونی میگذارد.


کف پوش های سنگی یکی از انواع مختلف کف پوش ها هستند. این نوع کف پوش در شمار محبوب ترین و بهترین کف پوش ها جای می گیرد. کف پوش های سنگی گران قیمت ترین نوع کف پوش ها نیز هستند. اگر به طور مختصر به قیمت انواع کف پوش ها نگاه کنیم، قطعا کف پوش سنگی گران قیمت ترین آنها است و اغلب از آن در خانه های با طراحی لوکس که معمولا تعداد کمی فرد در آن ها زندگی می کنند، استفاده می شود با توجه به قیمت خانه های لوکس و پنت هاوس ها این گرانی، طبیعی است.


اگر شما در کلان شهر تهران قصد ساخت و ساز را دارید و تاکنون سنگ نخریده اید، قطعا اطلاع از آدرس های بازار های سنگ موجود در تهران به شما کمک خواهد تا بتوانید نزدیک ترین منابع تامین کنند سنگ به خود را پیدا کنید. کشور ما از لحاظ معادن سنگ های طبیعی ساختمانی بسیار غنی بوده و به طبع آن از گذشته تا کنون، استفاده از سنگ ساختمانی در منازل و بنا های ساختمانی ما جزء جدانشدنی از معماری ایرانی بوده است و با فرهنگ و آداب ما تلفیق شده، همچنان که اثر این سنگ ها را می توان در بنا های تاریخی به جای مانده از ایران باستان دید.مشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245