• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245

اخبار و مقالات


در منابع متعددی با عنوان هایی چون انتخاب بهترین سنگ پله یا چه سنگی برای راه پله شما مناسب است به بررسی و تحلیل این ابعاد از سنگ ساختمانی در صنعت ساخت وساز پرداخته اند،اما حال ما در این بخش قصد داریم تا 5 تا از مطرح ترین  و معروف ترین آن ها را برای شما به صورت تیتر وار ارائه دهیم.


حیاط را عمدتا برای خانه های ویلایی در نظر می گیرند ولی باید به این موضوع اشاره داشت که اکثریت ساختمان ها به نسبت خود از حیاط برخوردار هستند و اولین بخشی که در معرض دید قرار می گیرد به هنگام ورود به ساختمان،کف حیاط است.بنابر درخواست بسیاری از کاربران در مورد استفاده از سنگ هرسین کف حیاط ما نیز به انتخاب این موضوع پرداختیم تا بدین وسیله با یک انتخاب آگاهانه بهترین متریال را جهت کاربری این بخش استفاده کنیم.


سنگ به عنوان متریالی جدا نشدنی در صنعت ساختمان سازی است و همواره استانداردهای متعددی برای بخش های مختلف ساختمان تعریف گردیده و به موازات آن نیز می توان به صورت جزئی تر به بررسی دقیق انواع ابعاد سنگ های ساختمانی پرداخته و ما در این بخش سعی می کنیم تا به معرفی انواع سنگ پله بپردازیم.


کف ساختمان به بخش های مختلفی تقسیم می شود و بر اساس نوع کاربری ،هر کدام نام گذاری نرتبط به خود را دارا می باشند.در این بخش ما قصد داریم به ارزیابی سنگ کف سالن بپردازیم و پارامترهای تاثیر گذار بر انتخاب متریال مربوطه را شرح خواهیم داد.سنگ های ساختمانی در چند دهه گذشته همواره به عنوان مناسبترین کفپوش در دنیا مورد استفاده قرار می گرفته و علاوه بر طبیعی بودن و داشتن تنوع رنگ و طرح،می توان دوام و ماندگاری بالا و راحتی نگهداری آنها را به عنوان عوامل تاثیر گذار در پایداریش به عنوان کفپوش ساختمان مطرح ساخت.


امروزه طراحی پارامتریک به عنوان یک گرایش قابل توجهی در معماری معاصر بدل گردیده است. این نوع طراحی به مبنای سک یا چند قاعده ریاضی اشاره می کند که در نهایت منجر به ایجاد یک فضای پارامتریک خواهد گردید.در روی دیگر طراحی الگوریتمیک،این ساختار و روابط هندسی است که بر اساس قوانین معینی یک مدل را تعریف می کند.در این شیوه به نوعی کنترل ساختار هندسی  و تاثیرات ناشی از آن در روند کار تسهیل گردیده و رفتار متغییرهای این نوع طراحی در ادامه مورد کنترل قرار می گیرد.مشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245