• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245

اخبار و مقالات


برای دیواره‌های آشپزخانه متریال‌های ساختمانی متعدد وجود دارد که از مطرح‌ترین آنها می‌توان به کاشی و سرامیک اشاره کرد اما در این بین می‌توان به سنگ برای دیوار آشپزخانه نیز اشاره ای داشت که در این بخش ما قصد داریم تا بررسی کلی‌تر از آن داشته باشیم. استفاده از سنگ ساختمانی در دیواره آشپزخانه را می‌توان یک روش ساده در نظر گرفت و با توجه به لوکس بودن این متریال، موجب می‌شود به آشپزخانه جلوه لاکچری دهد.


کشور ایران از معادن سنگ‌های ساختمانی غنی برخوردار است و یکی از آنها سنگ مرمریت است که به نسبت در اکثریت استان‌های ایران،معادن آن قابل اکتشاف است و همین تنوع باعث شده تا ما در این بخش به بررسی بهترین سنگ مرمریت ایران بپردازیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.


سنگ‌های ساختمانی کاربری‌های متفاوتی دارند و یکی از مواردی که می‌توان به آن اشاره کرد،بحث سنگ پله حیاط است و احتمالا برای بسیاری از شما آشنا نباشد زیرا در زندگی آپارتمان نشینی دیگر اثری از وجود راه پله در حیاط وجود ندارد،اما می‌توان همان چند پله ورودی ساختمان را نیز به عنوان راه پله حیاط در نظر گرفت.


عنوان انتخابی شاید برای شما تا حدودی ناآشنا باشد زیرا اکثریت شما موزاییک را به عنوان یک کفپوش جهت استافده در حیاط ساختمان می‌دانید اما باید به کاربری سنگ ساختمانی نیز اشاره ویژه ای داشت و به همین دلیل از آن با عنوان سنگ کف حیاط نام برده می‌شود و هدف ما در این بخش بررسی و ارزیابی آن به صورت جزئی‌تر و معرفی یک سری برند جهت استفاده در این بخش است،پس تا انتها با ما همراه باشید.


یکی از ویژگی‌های سنگ‌های ساختمانی،داشتن تنوع بالا است و معرفی آن‌ها در بازار بر اساس برند و نوع سنگ است که برای نمونه می‌توان به مرمریت صلصالی اشاره کرد. حال سوالی که برای بسیاری از خریداران پیش می‌آید،سنگ ارزان قیمت چیست؟ سنگ‌ها بر اساس کاربری که در سختمان دارند دسته بندی می‌شوند و ما در این بخش قصد داریم به بررسی نمای بیرون و کف پارکینگ بپردازیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.مشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245