• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245

اخبار و مقالات


انتخاب سنگ کف همواره به عنوان مهمترین گام‌ها در انتخاب سنگ‌های ساختمانی مورد نیاز در ساختمان است و در این بین نیز می‌توان به زمینه رنگ سفید و به خصوص انتخاب سنگ سفید کف را تا حدودی دشوارتر دانست. زیرا نوع کاربری خاص است و از آن مهمتر نیز برای سنگ‌های ساختمانی سفید گزینه‌های محدودتری وجود دارد.


از نظر کاربری سنگ‌های ساختمانی را به دو دسته نمای داخلی و نمای بیرونی تقسیم می‌کنند که هر کدام به بخش‌های دیگر تقسیم می‌شود و در این بخش قصد داریم تا به صورت جزئی‌تر به بررسی سنگ نمای داخلی ساختمان بپردازیم،پس تا انتها با این محتوا از وب سایت سنگبری تکاپ همراه باشید.


در انن محتوا بنابر درخواست‌های متعددی که توسط کاربران برای ما ارسال گردید، قصد داریم به بررسی  سنگ کف مرمریت بپردازیم. مرمریت را در اکثریت منابع به عنوان سنگ دگرگون شده معرفی می‌کنند که مواد تشکیل دهنده آن کلسیت می‌باشد و مشخصه اصلی آن نیز داشتن تنوع رنگ و طرح است که موجب شده تا به عنوان گزینه اصلی جهت پوشش کفپوش ساختمان به شمار آید و از آن با نام سنگ مرمریت کف ساختمان نیز نام برده می‌شود.


در محتوا قبلی سعی کردیم در مورد کاربری سنگ ساختمانی در کف ساختمان مباحثی داشته باشیم و در این بخش سعی داریم به صورت تخصصی‌تر بررسی از سنگ کف آشپزخانه به صورت جزئی‌تر داشته باشیم.ابتدا معرفی از کفپوش این بخش خواهیم داشت و سپس لیستی از انواع برندهای موجود در بازار جهت کاربری در کفپوش این بخش ساختمان ارائه خواهیم کرد،پس تا انتها با ما همراه باشید.


همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم،یکی از مشخصه‌های بارز سنگ‌های مرمریت داشتن تنوع رنگ آن‌ها است و زمینه رنگ مشکی نیز جز محبوب‌ترین نوع رنگ‌ها در طراحی‌های داخلی ساختمان است که موجب شده تا تقاضا برای مرمریت مشکی روز به روز افزایشی باشد. اصولا آن قبیل از سنگ‌های مرمریت تیره ای که در بازار داخلی ایران وجود دارند از استحکام ،استقامت و  دوام بالاتری برخوردار هستند.مشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245