• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09139321409

اخبار و مقالات


سنگ ساختمانی به عنوان مهمترین متریال جهت کفپوش ساختمان به شمار می‌آید و در انتخاب سنگ ساختمانی مناسب برای کف ساختمان باید فاکتورهایی از قبیل بزرگی و کوچکی فضا،نور ساختمان،نوع کاربری و طرح و رنگ دکوراسیون داخلی ساختمان توجه ویژه ای داشته باشید. در ادامه شما را با راه حل‌های انتخاب سنگ مناسب کف آشنا می‌کنیم.


تنوع بالا سنگ‌های ساختمانی و همچنین تقاضا برای خرید آن موجب شده تا سنگبری‌های زیادی در ایران فعال باشد و همین موضوع خود دلیلی است تا تقاضا برای خرید مستقیم سنگ از سنگبری در تهران نیز وجود داشته باشد. ما در این بخش بررسی از انواع سنگ ساختمانی در تهران خواهیم داشت و سپس معرفی هر چند کوتاه از مناطق و شهرک‌های صنعتی فعال در زمینه تولید سنگ ساختمانی می‌پردازیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.


انتخاب سنگ کف همواره به عنوان مهمترین گام‌ها در انتخاب سنگ‌های ساختمانی مورد نیاز در ساختمان است و در این بین نیز می‌توان به زمینه رنگ سفید و به خصوص انتخاب سنگ سفید کف را تا حدودی دشوارتر دانست. زیرا نوع کاربری خاص است و از آن مهمتر نیز برای سنگ‌های ساختمانی سفید گزینه‌های محدودتری وجود دارد.


از نظر کاربری سنگ‌های ساختمانی را به دو دسته نمای داخلی و نمای بیرونی تقسیم می‌کنند که هر کدام به بخش‌های دیگر تقسیم می‌شود و در این بخش قصد داریم تا به صورت جزئی‌تر به بررسی سنگ نمای داخلی ساختمان بپردازیم،پس تا انتها با این محتوا از وب سایت سنگبری تکاپ همراه باشید.


در انن محتوا بنابر درخواست‌های متعددی که توسط کاربران برای ما ارسال گردید، قصد داریم به بررسی  سنگ کف مرمریت بپردازیم. مرمریت را در اکثریت منابع به عنوان سنگ دگرگون شده معرفی می‌کنند که مواد تشکیل دهنده آن کلسیت می‌باشد و مشخصه اصلی آن نیز داشتن تنوع رنگ و طرح است که موجب شده تا به عنوان گزینه اصلی جهت پوشش کفپوش ساختمان به شمار آید و از آن با نام سنگ مرمریت کف ساختمان نیز نام برده می‌شود.مشاوره رایگان : 
09139321409