• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09122726100|02156901245

یکی از سنگ های مرمریت پرطرفدار جهت فضای داخلی ساختمان، مرمریت های سفید رنگ است. به دلیل داشتن زمینه رنگ روشن برای محیط های با مساحت و نور کم مناسب هستند. یکدست بودن و سادگی رنگ سفید موجب شده تا همیشه جذاب و در بورس باشد. معادن مرمریت سفید رنگ معدودی در ایران وجود دارد. از مطرح ترین آنها میتوان به هرسین، جوشقان، دهبید و صلصالی اشاره کرد.

اکثریت سنگ های مرمریت با رنگ سفید و روشن در ابعاد پلاک، اسلب و تایل تولید می شوند اما برای هر کدام با توجه به خصوصیات ذاتی سنگ، ابعاد آن  نیز متفاوت است. برای نمونه، سنگ هرسین به دلیل استقامت و دوام بالا عمدتا در ابعاد تایل، فرشی و پله تهیه میشود اما مرمریت جوشقان به دلیل سست بودن، بیشتر به صورت پلاک در بدنه مورد استفاده قرار می گیرد.

مرمریت سفید هرسین
قیمت : تماس بگیرید

مرمریت ممتاز هرسین
قیمت : تماس بگیرید

قیمت انواع سنگ مرمریت هرسین


اگر به دنبال خرید انواع مرمریت روشن به صورت مستقیم از کارخانه سنگبری در تهران هستید، به سنگبری تکاپ مراجعه کنید. قیمت این مدل مرمریت ها با توجه به نوع و برند معدن قیمت گذاری می شوند. البته ابعاد و ضخامت آن نیز به صورت مستقیم بر قیمت تاثیرگذار است. سنگبری تکاپ واقع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران، به صورت تخصصی به تولید مرمریت سفید هرسین می پردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت، با ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان : 
09122726100
02156901245