• ورود به سایت
  • آدرس : بلوار خواجه نصیرالدین طوسی - شقایق 6 - سنگبری تکاپ
  • شماره تماس : 09139321409

بیشتر افراد در زمان خرید مرمریت هرسین فقط و فقط به زیبایی و روشن بودن آن توجه می‌کنند. ولی متاسفانه سایر عوامل نیز جهت انتخاب سنگ هرسین ممتاز باید مدنظر قرار گرفته شود. اصلی‌ترین عامل نیز عدم آگاهی خریدار است. در این محتوا از وب سایت سنگ تکاپ به شما این آگاهی را خواهیم داد که سنگ هرسین خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد، تا انتها با ما همراه باشید.


یکی از متریال‌های تاثیرگذار در طراحی داخلی ساختمان، سنگ ساختمانی است و آنرا با برند سنگ داخل ساختمان نیز معرفی می‌کنند. کاربرد سنگ برای فضای داخلی ساختمان، یک ایده در جهت شیک و لوکس شدن فضای داخلی ساختمان است. در بسیاری از منابع، کاربری سنگ در چنین فضایی را یک اثر هنری می‌نامند. 


در این محتوا قصد داریم تا به صورت ویژ به چگونگی شناسایی و تشخیص سنگ مرمریت بپردازیم. تنوع در سنگ‌های ساختمانی به نسبت بالا است و این تنوع موجب شده تا شناسایی آنها به نسبت دشوار و باید با ویژگی‌های هر نوع سنگ به صورت کامل آشنا باشید تا بدین وسیله به انتخاب درست دست یابید.


در این محتوا قصد داریم بررسی از مزایا و معایب سنگ هرسین داشته باشیم تا با شناخت مزیت و معایب مربوط به این مرمریت، شما بتوانید بر اساس نوع کاربری که نیاز دارید به انتخاب آن در ساختمان پرداخته و بالاترین بازدهی را از نظر هزینه و دوام داشته باشید. مرمریت هرسین جز یکی از بهترین سنگ‌های مرمریت از نظر دوام و استحکام است و عمده کاربری آن نیز در کفپوش و راه پله بوده است. زمینه رنگ روشن و جز سنگ‌های مرمریت سفید و روشن در بازار به شمار می‌آید.


در این محتوا قصد داریم شما را با 4تا از بهترین و محبوب‌ترین سنگ‌های مرمریت جهت کفپوش سالن‌های پذیرایی آشنا کنیم. در محتوا مربوط به سنگ برای کف سالن پذیرایی، به صورت کاملا تخصصی به بررسی چگونگی انتخاب بهترین سنگ برای این بخش پرداختیم و در بین سنگ‌های مرمریت برای کف ساختمان، 4 تا از بهترین آنها را به شما معرفی کرده ایم. تا انتها این مقاله از وب سایت سنگبری تکاپ همراه باشید.مشاوره رایگان : 
09139321409